Licencované & auditované

Savaspin Casino

100% až 10,000 Kč + 100 zatočení zdarma
🎰 Zahrajte si teď zabere jen minutu
★★★★★ 4.5 / 5
Nejnovější výhry

Oblíbené Hry

Začněte Hrát Nyní

Živé stoly kasina Savaspin Casino

Poskytovatelé her

Co říkají hráči

★★★★★
The tournaments are genuinely fun and the leaderboard prizes are worth chasing.
OH Olivia H.VIP Gold
★★★★★
Love the weekly cashback. It softens the bad runs and keeps me coming back.
LM LuckyMikeMobile player
★★★★★
Slick app, easy sign-up, and the slots load fast even on my old phone.
IC Isla C.Playing since 2022
Mobilní aplikace

Hrajte kdekoli — iOS & Android

Stejná peněženka, rychlejší načítání, push notifikace

Platební metody

V Savaspin Casino kasino je rychlost vkladu a výběru klíčová pro spokojenost hráčů. Nabízíme širokou škálu platebních metod, které jsou rychlé a bezpečné, včetně oblíbených možností jako jsou VISA, Skrill či bankovní převody. Naše platforma zajišťuje, že vaše finance jsou vždy v bezpečí a dostupné, když je potřebujete.

MetodaDoba zpracováníPoplatky
VISA VISA 1-3 business days None
paysafe PaysafeCard Instant None
Skrill Skrill Instant None
Bank transfer 2-5 business days None
Mastercard 1-3 business days None
ApplePay 1-3 business days None
Ł Litecoin (LTC) Less than 1 hour Network fee
Ripple (XRP) Less than 1 hour Network fee
3000+ Hry
4/5 Hodnocení uživatelů
2024 Založeno
Kč5 Minimální vklad

VIP & Věrnostní Úrovně

Bronzová úroveň
Prosázejte 50 0 Kč
Cashback5%
ManažerSdílený manažer
Stříbrná úroveň
Prosázejte 150 0 Kč
Cashback7%
ManažerOsobní manažer
Zlatá úroveň
Prosázejte 500 0 Kč
Cashback10%
ManažerOsobní manažer
Platinová úroveň
Prosázejte 1 000 0 Kč
Cashback15%
ManažerVIP manažer

Bonusy a promo akce v Savaspin Casino kasino

Welcome Bonus
up to 10,000 Kč

Includes 100 free spins.

Sázkový požadavek40x
Min. vklad5 Kč
Claim Bonus
No Deposit Bonus
50 Free Spins

Claim this reward with no deposit required — just sign up.

Sázkový požadavek40x
Claim Bonus
Reload Bonus
Highroller Bonus: 50% up to 15,000 Kč with code 50HIGH

Extra value on your regular top-ups, week after week.

Sázkový požadavek40x
Min. vklad5 Kč
Claim Bonus
Cashback
Weekly cashback up to 25%

Get a share of your net losses back automatically.

Claim Bonus
Jan Novák

Jan Novák je uznávaným odborníkem na online kasina s více než 10 lety zkušeností v oboru. Specializuje se na hodnocení kasin a tvorbu obsahu zaměřeného na zodpovědné hraní. Jeho články a recenze získaly uznání za detailní analýzu a spolehlivé informace.

Výhody

+Atraktivní uvítací bonusy a pravidelné promo akce
+Rozsáhlá nabídka her od renomovaných poskytovatelů
+Dostupnost populárních platebních metod včetně kryptoměn
+Optimalizovaná mobilní verze pro hraní na cestách
+Rychlá a efektivní zákaznická podpora
+Licencováno a regulováno pro bezpečnost a spolehlivost

Nevýhody

Komplikované podmínky pro bonusové sázení
Některé země jsou omezeny pro registraci
Občasné zpoždění při výběrech nebo poplatky

Proč si vybrat toto kasino

🔒
Bezpečné hraní

Savaspin Casino je licencované pod Curaçao (CGA), což zaručuje bezpečnost a férovost hry. Vaše osobní údaje jsou chráněny pomocí pokročilých šifrovacích technologií.

Rychlé transakce

Díky populárním platebním metodám jako VISA, Skrill a bankovní převody, můžete očekávat rychlé zpracování vkladů a výběrů. Získejte své výhry bez zbytečných prodlev.

🎮
Široká herní nabídka

S více než 3000 hrami od předních poskytovatelů jako NetEnt, Novomatic a Playtech, naleznete zde vše od automatů po živé kasinové hry. Každý hráč si přijde na své.

💬
Zákaznická podpora

Profesionální tým zákaznické podpory je dostupný 24/7 pomocí chatu nebo e-mailu. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv dotazem či problémem.

Živé turnaje v Savaspin Casino

Víkendové Drop & Wins
Prize pool 150 0 Kč · ends in 6d 4h
Připojit se nyní
1 Tom W. 247 482 b. 50 0 Kč
2 Olivia H. 211 550 b. 25 0 Kč
3 Sophie R. 187 316 b. 12 500 Kč
4 Amy V. 160 460 b. 6 0 Kč
5 Emma T. 122 446 b. 3 0 Kč

Zažijte vzrušení Savaspin Casino!

Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku bonusů a rozsáhlé herní knihovny Savaspin Casino. Připojte se k tisícům spokojených hráčů ještě dnes a užijte si rychlé výplaty a bezpečné hraní.

Začněte hrát nyní

Často kladené otázky

Je Savaspin Casino kasino bezpečné a licencované?
Savaspin Casino kasino je licencováno herním úřadem Curaçao (CGA), což zajišťuje, že kasino dodržuje přísné standardy bezpečnosti a fair play. Všechna data hráčů jsou chráněna šifrovaným systémem SSL, což zajišťuje bezpečné transakce a ochranu osobních údajů.
Jak se zaregistrovat na Savaspin Casino kasino a ověřit účet?
Pro registraci na Savaspin Casino kasino je třeba vyplnit registrační formulář se základními osobními údaji a následně ověřit váš účet pomocí dokladu totožnosti. Tento proces zajišťuje, že všichni hráči jsou plnoletí a mohou legálně hrát.
Jaké jsou možnosti vkladů a výběrů na Savaspin Casino kasino?
Savaspin Casino kasino nabízí různé způsoby vkladů, jako jsou VISA, PaysafeCard, Skrill, bankovní převod a další. Minimální vklad činí Kč500. Výběry jsou obvykle zpracovány během 1-5 pracovních dnů v závislosti na zvolené metodě.
Kteří herní poskytovatelé jsou dostupní na Savaspin Casino kasino?
Savaspin Casino kasino podporuje širokou škálu herních poskytovatelů, včetně NetEnt, Novomatic, Playtech a mnoha dalších. Celkem je k dispozici více než 3000 her, což zajišťuje, že každý hráč najde něco pro sebe.
Je Savaspin Casino kasino kompatibilní s mobilními zařízeními?
Ano, Savaspin Casino kasino je plně kompatibilní s mobilními zařízeními. Hráči mohou hrát své oblíbené hry na chytrých telefonech a tabletech bez nutnosti stahování aplikace, což umožňuje snadný přístup k hernímu zážitku kdekoli na cestách.
Jaké jsou sázkové požadavky na bonusy v Savaspin Casino kasino?
Podmínky sázení na Savaspin Casino kasino vyžadují, aby bonusy byly vsazeny 90 Kčát před možností výběru. To znamená, že pokud obdržíte bonus Kč500, musíte vsadit celkem Kč20,000, než budete moci provést výběr.
Jak mohu kontaktovat zákaznickou podporu na Savaspin Casino kasino?
Savaspin Casino kasino nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu a live chatu. Tým podpory je k dispozici 24/7 a je připraven pomoci s jakýmikoli dotazy nebo problémy, které hráči mohou mít.

Savaspin Casino – přehled faktů

Licence Curaçao (CGA)
Rok spuštění 2024
Provozovatel Terdersoft B.V.
Podporované jazyky Spanish, English, French, German, Italian, Albanian …
Minimální vklad 5 Kč
Doba výběru 250,000 Kč per month; 75,000 Kč per week; 25,000 Kč per day
Hodnocení 4 / 5
Uvítací bonus 10,000 Kč + 100 Free Spins
Rozsah RTP 92% – 98%
Kategorie her Slots, Video poker, Bingo, Blackjack, Roulette, Betting …

Jak začít ve 10 Kčocích

Otevřete webové stránky kasina

Nejprve si otevřete webové stránky Savaspin Casino a klikněte na tlačítko pro registraci.

Vyplňte registrační formulář

Vyplňte registrační formulář s vašimi osobními údaji a potvrďte svůj účet.

Proveďte první vklad

Proveďte první vklad pomocí preferovaného platebního nástroje, jako je VISA, Skrill nebo bankovní převod.

Začněte hrát hry

Začněte hrát své oblíbené hry a využijte uvítací bonus k maximalizaci vašeho herního zážitku.

Porovnání Bonusů v Savaspin Casino kasino

Typ bonusuMax. bonusSázkový požadavekZpůsobilost
Welcome Bonus up to 10,000 Kč 40x New players
No Deposit 50 Free Spins 40x New players
Reload Highroller Bonus: 50% up to 15,000 Kč with code 50HIGH 40x All players
Cashback Weekly cashback up to 25% All players
Licencováno a regulovánoLicence Curaçao (CGA)
Bezpečná šifrování256-bitové SSL šifrování
Bezpečné platební možnostiPodporované metody: VISA, Skrill, Revolut
Odpovědné hraníPodpora zodpovědného hraní

Kompletní průvodce Savaspin Casino kasino: Vše, co potřebujete vědět

Savaspin Casino kasino je jedním z nejnovějších online kasin na trhu, ale již se stalo oblíbeným mezi českými hráči díky široké nabídce her a atraktivním bonusům. S licencí od Curaçao Gaming Authority nabízí Savaspin Casino kasino bezpečné a regulované prostředí pro hazardní hry. Toto kasino je známé svou rozsáhlou knihovnou her, která obsahuje více než 3000 titulů od předních poskytovatelů softwaru jako NetEnt, Novomatic a Playtech. Díky tomu si zde každý hráč najde své oblíbené hry, ať už preferuje automaty, stolní hry nebo živé kasino.

Knihovna her v Savaspin Casino kasino

Knihovna her je jedním z hlavních lákadel Savaspin Casino kasino. Hráči zde najdou více než 3000 titulů od renomovaných poskytovatelů jako jsou NetEnt, Novomatic, Nolimit City, Playtech a mnoho dalších. Portfolio zahrnuje jak klasické automaty, tak i moderní video automaty s vysokým rozlišením a inovativními funkcemi. Pro milovníky stolních her je k dispozici široká nabídka rulety, blackjacku, pokeru a baccaratu. Živé kasino nabízí autentický zážitek díky živým dealerům, kde si hráči mohou vychutnat atmosféru skutečného kasina z pohodlí svého domova.

Bonusy a sázkové požadavky

Savaspin Casino kasino nabízí novým hráčům uvítací bonus ve výši 10,000 Kč a 100 volných zatočení. Pro české hráče to znamená možnost získat výrazné navýšení jejich herního rozpočtu. Sázkové požadavky pro tento bonus jsou 40x, což je v souladu s průmyslovým standardem. Hráči by si měli pečlivě přečíst podmínky bonusů, aby předešli nepříjemným překvapením. Kasino také pravidelně nabízí další promo akce a věrnostní programy pro stálé hráče.

Funkce Detaily
Licence Curaçao (CGA)
Počet her 3000
Minimální vklad Kč500
Doba výběru Okamžité – až 48 hodin
Rozpětí RTP 96% – 98%
Platební metody VISA, Mastercard, Skrill, Revolut
Zákaznická podpora Podpora 24/7

Platby a výběry

V Savaspin Casino kasino jsou k dispozici různé možnosti pro vklady a výběry tak, aby vyhovovaly potřebám českých hráčů. Mezi nejoblíbenější platební metody patří VISA, Mastercard, Skrill, Revolut a bankovní převody. Minimální vklad je stanoven na Kč500, což je přívětivé pro většinu hráčů. Výběry jsou zpracovávány rychle, většinou do 48 hodin, což zajišťuje, že hráči mají rychlý přístup ke svým výhrám.

Licencování a bezpečnost

Savaspin Casino kasino je licencováno a regulováno Curaçao Gaming Authority, což zaručuje, že kasino splňuje všechny potřebné standardy pro fair play a bezpečnost. Kasino používá moderní šifrovací technologie k ochraně osobních a finančních údajů hráčů. Hráči si tak mohou být jisti, že jejich data jsou v bezpečí a že hry jsou spravedlivé a náhodné. Bezpečnostní opatření jsou pravidelně aktualizována a kasino spolupracuje s nezávislými audity pro kontrolu spravedlnosti her.

Hra na mobilních zařízeních

Savaspin Casino kasino je plně optimalizováno pro mobilní zařízení, což umožňuje hráčům přístup ke svým oblíbeným hrám kdekoliv a kdykoliv. Mobilní verze kasina je kompatibilní s většinou moderních smartphonů a tabletů, a to jak pro operační systémy iOS, tak Android. Hráči mají přístup k široké škále her, včetně živého kasina, přímo z jejich mobilních prohlížečů bez nutnosti stahování jakékoliv aplikace.

Zodpovědné hraní

Savaspin Casino kasino klade velký důraz na zodpovědné hraní a poskytuje hráčům různé nástroje, které jim pomáhají udržet kontrolu nad jejich herními návyky. Hráči mohou nastavit limity na vklady, sázky a ztráty, a také využít možnosti se vyloučit z hraní na určitou dobu. Kasino spolupracuje s organizacemi jako GamCare a GambleAware, které poskytují podporu hráčům, kteří čelí problémům s hazardním hraním.

  • Více než 3000 her
  • Bezpečné a regulované prostředí
  • Rychlé výběry do 48 hodin
  • Podpora 24/7
  • Optimalizováno pro mobilní zařízení
  • Zodpovědné hraní
FunkceDetaily
LicenceCuraçao (CGA)
Počet her3000
Minimální vkladKč500
Doba výběruOkamžité – až 48 hodin
Rozpětí RTP96% – 98%
Platební metodyVISA, Mastercard, Skrill, Revolut
Zákaznická podporaPodpora 24/7
Zahrajte si nyní

Nejoblíbenější herní kategorie v Savaspin Casino kasino

KategoriePříkladyPoskytovatelRTP
Automaty Starburst, Book of Ra, Gonzo's Quest NetEnt 95% – 97%
Stolní hry Blackjack, Ruleta, Baccarat Playtech 96% – 98%
Live Casino Live Blackjack, Live Roulette, Live Baccarat Evolution Gaming 96% – 99%
Video Poker Jacks or Better, Deuces Wild, Aces & Faces Play'n GO 94% – 96%
Keno a Bingo Mega Keno, Super Bingo Pragmatic Play 95% – 96%
27.08.2026